HAKKIMIZDA

Çelik Projeleri üretim ve uygulamaları - Galvaniz Profil imalatı

DCS gelişmiş teknoloji makinelerde gerekli statik hesap yöntemlerini kullanarak, uluslararası standartlara uygun üretim şekli ile müşterilerine sağlam, konforlu, estetik yaşam ve çalışma alanları sunmaktadır.

PROFESYONEL İŞÇİLİK

Binanın mimari ve statik projelerinin tamamlanması ile, çelik konstrüksiyon karkas üretimine geçilir. Üretim fabrikada, tam otomatik ortamda hatasız olarak gerçekleştirilir.

Demir – Çelik Uygulamalarında ve Mimari Projelerinizde profesyonel ekiple sonsuz destek…

FAALİYET ALANLARI

Dünyanın her yerine hizmet götürüyoruz

ÇELİK KONSTRUKSİYON

Çelik Konstrüksiyon, çatı, antrepo ve çelikle ilgili her türlü konuda hizmetinizdeyiz.

DÇS Profil

DÇS Profil, sektöründe üretim ve mühendislik tecrübesine sahip deneyimli bir kadro tarafından kurulmuştur. Yepyeni bir vizyon ile faaliyetlerini sürdüren DCS Profil, müşterilerinin ve piyasanın taleplerini dikkate alan bir yapı ile çalışmaktadır.

Maliyetlerde minimum ve işlevsellikte maksimum verimliliği esas alan ürünleriyle DCS, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi hedeflemiştir. Ürün tasarımlarındaki estetiği ise tüm bu unsurları kapsayacak şekilde ele almaktadır. DÇS Profil, vizyon el bakım açısıyla, en iyi tasarımla ve uzmanlıkla şekillendirdiği, çözüm odaklı ürünlerini profil pazarına sunmayı temel ilke edinmiştir.

DÇS Profil’e göre müşteri memnuniyeti sağlamanın yolu, doğru malzemenin seçimi kadar, tüm malzemeyi şekillendirecek kalıp ve ekipmanlarının belirlenmesi ile bunların bütünlüğünü planlanmasından geçer. A profil’e göre kalite ise, tasarım aşamasında başlayan ve ürünün müşteriye teslimine kadar devam eden bir süreci kapsar.

DÇS Profil kalitede kararlı ve istikrarlı bir anlayışla üretim ve satış faaliyetlerini yürütür. Kurumumuz teknolojik ve kabiliyeti makine ekipman gücü ile bunu başarırken, işine karşı saygılı, tecrübeleri ile hareket eden ve kendisini müşterinin çözüm ortağı olarak gören bir felsefe ile hareket eder. Farklı bir vizyon ve misyonla, üretim ve satış faaliyetlerini sürdüren DÇS Profil, sektöründe hızla gelişmekte ve büyümektedir.

YAPI PROFİLLERİ

Galvaniz, Sıcak veya Soğuk sactan üretilen yapı profillerini, rollforming makinalarda kesintisiz üretim hattı teknolojisiyle istenilen boyda(nakledilebilir boy), sınırsız formda, 0.40mm’den 4 öö’ye kadar kalınlıkta ve 600 mm profil yüksekliğine kadar üretmek mümkündür. Proje gereği profiller yuvarlak, oval ve özel formda, hassas delikli üretilebilir.Klasik NPI ve NPU profillerine göre benzer mukavamet değerlerinde %50’ye kadar ekonomi sağlar.

Mükemmel hassasiyeti ve maksimum taşıma gücü hedeflenerek üretilen profillerle artık yapılar daha hafif ve daha dayanaklı…

Tüm çelik konstrüksiyon binalarda, sanayi yapılarında, konut, fabrika binalarında, iş ve alışveriş merkezlerinde, yapının ihitiyaç duyulan her aşamasında; projeye göre U.C.M.Z. formlarında, sınırsız kesintili hafif çelik kolon, hafif çelik makas, çatı aşık profili, tavan ve daha birçok alanda kullanılabilir.

RAF PROFİLLERİ

Özel tasarımlarınıza göre, istenilen boyda delikli Raf Profilleri ve yüksek taşıma kapasitesine sahip özel CC Travers Profilleri.

OTOMOTİV SANAYİ PROFİLLERİ

Otomotiv sektörü için karoser, dorse ve şase profilleri 16 metreye kadar boyda, en yüksek kalitede, en kısa sürede, en ekonomik olarak üretilmektedir.

UYGULAMA ALANLARI

Konut, Ticari yapılar, Endüstriyel yapılar, Eğitim yapıları, İş merkezleri, Sağlık yapıları, Tarım ve hayvancılık yapıları, Depolama alanları, Üretim tesisleri

CNC plazma kesim

Plazma makinemiz ile farklı kalınlıklardaki normal, paslanmaz ve alüminyum malzemelerin kesiminde kaliteli sonuçlar sunarak hizmet veriyoruz.
30 mm’e kadar çapaksız kesim yapabilmektedir.

» 0.5- 42 mm arası CNC plazma kesim
» 0.5- 30 mm arası CNC oksijen kesim
» 0.5- 42 mm arası CNC plazma paslanmaz kesim
» 0.5- 42 mm arası CNC plazma alüminyum kesim

ÇERKEŞLİ OSB MAH. İMES OSB 21.CADDE No:1 DİLOVASI – KOCAELİ
İLETİŞİM TELEFONLARI : 0 262 502 15 90 – 0 532 621 71 54 – 0 532 386 14 52
FAKS : 0 262 502 15 93

ONLINE İLETİŞİM FORMU: